کنکور علوم شناختی

چگونه در کنکور شناختی موفق شویم؟!

چگونه در کنکور ارشد شناختی موفق شویم؟!
بعد از انتخاب گرایش مورد علاقه ؛ از مهمترین عوامل موفقیت در کنکور داشتن اطلاعات درست از منابع، استفاده از یک مشاور خبره،بهره بردن از تجربیات افراد موفق و ناموفق در کنکور،جزوات مناسب ‍‍‌‌و آزمون ها ی آزمایشی هستند.

البته برنامه ریزی هر فرد باید بر اساس توانایی ها و ویژگیهای شخصی خود او باشد، ولی شاید بتوان یک اصول کلی برای همه افراد به صورت مشترک بیان نمود که در ادامه به برخی از نکات آن پرداخته می شود:
زمان بندی کلی برای خواندن درسها را می توان به سه دوره اصلی تقسیم کرد. دوره اول بازه زمانی است که دانشجویان مطالعه برای کنکور کارشناسی ارشد را شروع می کنند که بیشتر هدف در آن یادگیری و فهم مطالب است. دوره دوم تقریبا از اول آذر شروع و در اواسط اسفند به پایان می رسد این دوره مخصوص طبقه بندی مطالب و به یاد سپاری اولیه آن هاست. دوره سوم هم تقریبا شامل ۴۰ روز باقی مانده تا کنکور خواهد بود که شامل از برخوانی مطالب و مرور خلاصه ها می باشد.
بسیاری از دانشجویان و رقبای اصلی از اواسط مرداد شروع به مطالعه برای کنکور ارشد می کنند. دوره اول معمولا به دانشجویان توصیه می شود که همه درسها را با هم شروع نکنند.به داوطلبین علوم شناختی توصیه می شود که درس زبان را به صورت روزانه و مستمر مطالعه کنند.
مشاورین رانویه با برنامه ریزی و پشتیبانی مخصوص به هر فرد نحوه مطالعه هر درس و چگونگی طی این مراحل تا کنکور را برای شما تشریح خواهند کرد.
نبود تست و آزمون های آزمایشی تقریبا بزرگترین مشکل داوطلبان علوم شناختی است که رانویه قصد دارد با برگزاری آزمون های آزمایشی جامع آنلاین و حضوری این کمبود برای داوطلبان جبران کند.همچنین جزوات و خلاصه های رتبه های برتر بهترین وسیله برای داوطلبان است تا از کار طاقت فرسای نوشتن خلاصه ها رهایی یابند.

گروه رانویه تلاش دارد کلیه راه ها و وسایل مورد نیاز داوطلبان را فراهم آورد تا با خیالی آسوده و با اطمینان خود را برای کنکور آماده کنند.

نظرات بسته شده است.