کنکور علوم شناختی

حمایت ستاد علوم و فناوری های شناختی برای شرکت دانشجویان در همایش های بین المللی علوم شناختی

ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی به دانشجویان دوره‌های دکتری تخصصی و دستیار پزشکی(رزیدنتی) رشته های مرتبط در دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور، کمک هزینه شرکت در کنگره‌های بین المللی علوم و فناوریهای شناختی که مورد تایید باشد، اعطا می‌کند.

ستاد توسعه علوم و فناوریهای شناختی در آبان ماه سال ۱۳۹۶ پنجمین فراخوان جایزه سفر برای دانشجویان دکتری تخصصی (PhD) و دستیار پزشکی (رزیدنتی) را برگزار خواهد کرد.

دانشجویان علاقه مند و فعال در حوزه‌های مرتبط با علوم و فناوری های شناختی که در یکی از دانشگاه ها و موسسات داخلی کشور مشغول تحصیل هستند و حداقل یک پژوهش اصیل در جایگاه مولف اول، در حوزه‌های مرتبط با اولویت های آموزشی و پژوهشی علوم و فناوری های شناختی که در ذیل آمده است، داشته باشند، می‌توانند برای ارائه مقاله در کنگره‌های منتخب ستاد اقدام نمایند.

برای این منظور دانشجویان متقاضی پس از ثبت نام در سایت ستاد طبق فراخوان اعلام شده ( از اول آبان ماه) با ارائه خلاصه مقاله خود می توانند از فرصت فراهم شده در این زمینه استفاده کنند.
اسامی افراد پذیرفته شده، حداکثر دو ماه پس از پایان مهلت ارسال مدارک (آخرین مهلت اول آذر ماه) و بر اساس نظر شورای مشترک آموزش و پژوهش ستاد اعلام می‌شود.
برای کسب اطلاعات بیشتر و آیین نامه شرایط این حمایت به لینک زیر مراجعه نمایید:

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.