خانه / ارشد شناختی / آزمون آزمایشی / آزمون آزمایشی ارشد

آزمون آزمایشی ارشد

مرکز شناختی رانویه معتبرترین مرکز کنکور علوم شناختی ایران با بزرگترین جامعه آماری برگزار می کنند👈🏻

✔️ ۳ مرحله آزمون آزمایشی آنلاین برای داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد علوم شناختی – طراحی توسط رتبه ۳ و ۴ و ۷ کنکور

🕑 زمان برگزاری: ۲۴ اسفند، ۹ فروردین، ۳۰ فروردین

◀️ هزینه ثبت نام:
یک آزمون ۷۵ هزارتومان
دو آزمون ۱۵۰ هزارتومان
سه آزمون ۱۹۵ هزار تومان

🗒 ویژگی های آزمون:
– رعایت توزیع نرمال و پراکندگی سوالات منطبق با محاسبه دقیق سوالات کنکور ۹۳ تا ۹۷
– تله های تستی برای آشنایی داوطلبان با اشتباهات رایج
-انطباق با منابع آزمون
– پاسخنامه تشریحی

✅ مزیت شرکت در آزمون: در واقع هدف آزمون آزمایشی به هیچ عنوان پیش بینی رتبه نیست و تجربه هم نشان می دهد آزمون های آزمایشی با رتبه داوطلب همپوشانی ندارد! بلکه آزمون هدف مهمتری را دنبال می کند! داوطلبان همیشه بعد از جلسه می گویند “اگر دوباره کنکور می دادم اینبار می دانستم چکار کنم!” در واقع اشتباهات رایجی مانند تصمیم درباره سوالات شک دار، اشتباه کردن “هست” و “نیست”، دقت نکردن روی سوال و گذشتن از آن، نخواندن تمام گزینه ها و زدن یک گزینه به سرعت و غیره از اشتباهات رایج هستند! شما می توانید ۳ بار قبل کنکوراشتباهات خود را اصلاح کنید! بنابرین به هیچ عنوان نگران رتبه خود نباشید و از فرصت برای اصلاح اشتباهات خود و مرور دروس استفاده کنید.

👩🏻‍🎓👨🏻‍🎓جهت ثبت نام قطعی تصویر فیش واریز به شماره کارت ۵۰۴۱۷۲۱۰۹۸۱۲۳۱۷۸ به نام آقای محسن رحمت+ نام و نام خانوادگی + شماره تماس+ شهر محل زندگی + شماره کارت ملی به اکانت @noobat_ranvier_ir ارسال کنید

👥 نحوه اجرا: شما بایستی فایل پی دی اف پاسخنامه استاندارد ۱۲۰ سوالی را دانلود کرده و چند روز قبل از آزمون پرینت بگیرید. آزمون راس ساعت مقرر آغاز می شود و پی دی اف سوالات برای داوطلبان ارسال می شود و داوطلب باید در لپ تاپ سوالات را مشاهده و در پاسخنامه ای که قبلا پرینت گرفته پاسخ را وارد کند. برای ارسال پاسخ برگ خود از آن عکس بگیرید و ارسال نمایید. نام خود را در کادر سفید بالای پاسخنامه بنویسید. کارنامه شما توسط دستگاه تصحیح خواهد شد و حداکثر پس از ۲۴ ساعت برای شما به اکانت تلگرام ارسال خواهد شد.

 

درباره ی ادمین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *